خدمات ایران پروژه

ایران پروژه یک پلتفرم آنلاین برای ارائه خدمات مختلف در حوزه‌های ترجمه، تایپ، تولید محتوا، ویراستاری، صفحه‌آرایی و سایر زمینه‌های مرتبط می‌باشد. ایران پروژه با گردآوری مجموعه‌ای از متخصصین با مهارت‌های مختلف در حوزه‌های متنوع تلاش دارد تا یک بستر مطمئن برای ارائه خدمات آنلاین به مشتریان فراهم سازد. کیفت بالای پروژه‌ها و تحویل به موقع سفارشات به طور مستمر ارزیابی گردیده و بدین ترتیب اطمینان خاطر مشتریان فرآهم می‌گردد.

مزایای خدمات ایران پروژه

latest property

خدمات ایران پروژه

پروژه‌هایی که می‌توانید از طریق سایت ایران پروژه انجام دهید.

ترجمه

ارائه خدمات ترجمه در تمام زمینه‌های عمومی و تخصصی

خدمات ترجمه

خدمات ترجمه تخصصی در تمامی رشته‌ها و گرایش‌ها را با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه از ایران پروژه دریافت نمایید. علاوه بر انگلیسی ترجمه به زبان‌های فرانسه، آلمانی، ترکی، عربی و 32 زبان زنده دنیا انجام می‌شود. ما شبکه وسیعی از بهترین مترجمان، زبان‌شناسان و متخصصان زبان در سراسر جهان را دور هم گرد آورده‌ایم. کیفیت، دقت و توجه به جزئیات در انجام کلیه سفارشات تضمین شده است. هم اکنون سفارش خود را ثبت نمایید تا در کوتاه‌ترین زمان و بصورت رایگان قیمت‌گذاری شود.

تایپ

خدمات تایپ با کمترین هزینه و در کمترین زمان ممکن

خدمات تایپ

با همکاری تایپیست‌های حرفه‌ای آماده‌ایم تا سفارشات تایپ شما را با دقت و کیفیت بسیار بالا و البته در کمترین زمان ممکن و با هزینه خیلی مناسب انجام داده و تحویل دهیم. انواع خدمات تایپ به زبان‌های فارسی و انگلیسی و در کلیه زمینه‌های تخصصی پذیرفته می‌شود. تایپ از منابع چاپی، منابع دست‌نویس و منابع صوتی قابل انجام است. همچنین رسم جدول، رسم نمودار، رسم شکل، فرمول‌نویسی، صفحه‌آرایی و طراحی جلد جزو خدماتی هستند که همراه با تایپ متن قابل ارائه می‌باشند.

تولید محتوا

تولید محتوای حرفه‌ای در همه زمینه‌ها با رعایت اصول سئو

خدمات تولید محتوا

با همکاری نویسندگان متخصص و باتجربه آماده ارائه خدمات در حوزه تولید انواع محتوای مورد نیاز شما در همه زمینه‌ها هستیم. محتوای تولید شده به‌صورت یونیک و بدون کپی برداری از محتوایی دیگر بوده و بنا به درخواست مشتری به‌صورت تالیفی، ترجمه‌ای، بازنویسی و تالیفی - ترجمه‌ای تولید می‌شوند. در کنار کیفیت عالی، تحویل سریع و هزینه مناسب، از دیگر مزایای تولید محتوا در ایران پروژه می‌توان به رعایت قواعد نگارش، رعایت اصول سئو و بهره‌گیری از زبانی روان، ساده و جذاب اشاره نمود.

گویندگی

خدمات حرفه‌ای گویندگی با صدای گوینده‌های منتخب

خدمات گویندگی

با بهره‌گیری از بهترین گویندگان و صداپیشگان کشور، با مناسب‌ترین قیمت ممکن و با کیفیتی عالی آماده تحویل پروژه‌های گویندگی شما در زمینه‌های متنوع و در کوتاه‌ترین زمان ممکن هستیم. خدمات گویندگی شامل سفارش نریشن برای تیزرهای تبلیغاتی، صدا برای تلفن گویا، تهیه پادکست، موشن گرافیک، محتوای آموزشی، کتاب صوتی، دکلمه، خبر و سایر زمینه‌ها به زبان‌های فارسی و انگلیسی می‌باشد. شما می‌توانید گوینده مورد نظر خود را انتخاب و پروژه خود را به آن گوینده ارسال نمایید.

ویراستاری

انجام خدمات ویراستاری تخصصی ساختاری و محتوایی

خدمات ویراستاری

با همکاری گروهی از ویراستاران حرفه‌ای و باتجربه، آماده ویراستاری متون پایان‌نامه، پروپوزال، مقاله، تحقیق و پژوهش، کتاب و ویراستاری ترجمه‌های شما در کلیه زمینه‌های تخصصی و عمومی هستیم. شما می‌توانید انواع خدمات ویراستاری ادبی، ویراستاری فنی، ویراستاری پارافریز و ویراستاری ترجمه را از ایران پروژه دریافت نمایید. خدمات ویراستاری متون در ایران پروژه با حداقل تعرفه و بالاترین کیفیت انجام می‌پذیرد و شما با خیال راحت می‌توانید از خدمات ویراستاری سایت بهره‌مند شوید.

صفحه‌آرایی

صفحه‌آرایی کلیه متون نظیر کتاب، مقالات، مجله‌ها و ...

خدمات صفحه‌آرایی

در خدمات صفحه‌آرایی هر نوع متنی از لحاظ فونت، پاراگراف‌بندی، فاصله کلمات و خطوط، زیرنویس‌ها، منابع، تصاویر و ... بررسی و تنظیم می‌شوند تا برای چاپ و یا انتشار آماده گردند. شما می‌توانید صفحه‌آرایی کتاب، مقاله، پایان‌نامه، مجله و هر نوع منبع دیگری را به زبان فارسی و یا انگلیسی به ما بسپارید. ایران پروژه با بهره‌گیری از بهترین و حرفه‌ای‌ترین تیم تخصصی خود در حوزه صفحه‌آرایی قادر است تا کلیه سفارشات شما را در مدت زمان درخواستی و با بهترین کیفیت انجام داده و تحویل دهد.

نگارش مقاله

ارائه خدمات مشاوره و نگارش مقالات علمی درکلیه رشته‌ها

خدمات نگارش مقاله

دانش‌‌پژوهان، دانشجویان و اساتید محترم در رشته‌های مختلف جهت افزایش امتیازات پژوهشی و ارتقاء رزومه تحصیلی خود می‌توانند از خدمات متنوعی در حوزه مقاله نویسی و یا سایر خدمات پژوهشی ایران پروژه بهره‌مند شوند. ایران پروژه با کادری با سابقه به صورت کاملا تخصصی و حرفه‌ای در حوزه استخراج مقاله از پایان نامه و یا تالیف و نگارش مقاله، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می‌باشد. کلیه خدمات نگارش مقاله در كوتاه‌ترین زمان و بهترین كیفیت ممكن انجام می‌پذیرد.

نگارش کتاب

خدمات تخصصی نگارش کتاب بصورت تالیف یا ترجمه

خدمات نگارش کتاب

ایران پروژه با همکاری نویسندگان متخصص و باتجربه و نیز داشتن سابقه طولانی در تدوین و تألیف کتاب می‌تواند در آماده‌سازی کتاب به شما کمک نماید. اگر قصد تهیه کتاب به زبان فارسی یا انگلیسی را دارید می‌توانید کارهای نگارش و تالیف کتاب خود را با خیال راحت و با راهنمایی‌های کارشناسان ایران پروژه به سهولت انجام دهید. ما تا آماده‌سازی نهایی کتاب جهت چاپ در کنار شما خواهیم بود و شما را در رفع ایرادات نگارشی، صفحه‌بندی، ویراستاری و غیره یاری خواهیم کرد.